Formularz zapisu na szkolenie

 


Twoje dane

Jeśli dowiedziałeś się o naszym szkoleniu od innego Uczestnika, który wcześniej brał udział w szkoleniu organizowanym przez 2+1 akademię księgowości i polecił Ci nasze szkolenie, otrzymasz rabat w wysokości 10 %. Wystarczy, że wskażesz dane Uczestnika polecającego.

Uczestnik, który polecił nasze szkolenie (Uczestnik polecający), także otrzyma rabat w wysokości 10% do wykorzystania na następne szkolenie.

Każdy z Klientów, który terminowo dokona płatności otrzyma voucher o wartości 50zł do wykorzystania na następne szkolenie!Faktura zostanie wystawiona i wysłana na podany wyżej adres e-mail po dokonaniu wpłaty.

* Akceptuję regulamin udziału w szkoleniu

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych osobowych FUNDACJĘ ROZWOJU KOMPETENCJI ZAWODOWYCH I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI z siedzibą w Gdańsku, ul. Jaśkowa Dolina 6/3 w celach marketingowych i reklamowych, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.Wyrażam zgodę na otrzymywanie od FUNDACJI ROZWOJU KOMPETENCJI ZAWODOWYCH I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI z siedzibą w Gdańsku, przy ul. Jaśkowa Dolina 6/3 informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektronicznąWyrażam zgodę na kontakt ze strony FUNDACJI ROZWOJU KOMPETENCJI ZAWODOWYCH I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI z siedzibą w Gdańsku, przy ul. Jaśkowa Dolina 6/3 z użyciem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących, zgodnie z art. 172 par. 1. Prawa telekomunikacyjnego.